×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

خبر فوری

true
    امروز  پنج شنبه - ۱۶ آذر - ۱۴۰۲  
true
true
«معرکه در معرکه» میلیاردی شد

«معرکه در معرکه» میلیاردی شد،  از بین نمایش‌هایی که رقم گیشه آنها در سال ۱۴۰۲ اعلام شده «معرکه در معرکه» با فروش بیش از یک میلیارد تومان صدرنشین است. «سیندرلا» نیز فروشی معادل ۱۷۵ میلیون و ۳۶۰ هزار تومان داشته است.

به گزارش شهر مردم، تماشاخانه‌های تهران میزبان بیش از ۶۰ اجرا در رده‌های سنی خردسال، کودک، نوجوان و بزرگسال هستند. نمایش «معرکه در معرکه» به کارگردانی سیاوش طهمورث که از روز پانزدهم فروردین ماه در سالن استاد سمندریان با ظرفیت ۲۷۶ تماشاگر و قیمت بلیت۲۰۰،۱۸۰ و ۲۲۰ هزار تومان به‌روی صحنه رفت؛ با ۳۸ اجرا تا تاریخ بیست و نهم اردیبهشت ماه و با میزبانی از ۶۴۲۸ تماشاگر، فروشی معادل ۱ میلیارد و ۱۰۷ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان داشته است.

«هفت خان اسفندیار» نیز اگرچه با استقبال خوب مخاطبان مواجه شده؛ ولی هنوز رقم دقیق گیشه‌اش اعلام نشده است. اجراهای نمایش «معرکه در معرکه» تا تاریخ پنجم خردادماه ادامه داشت.

نمایش‌های درِگوشی، سیندرلا، کوزه عسل، زنگوله سحرآمیز، بره‌ ناقلا، جادوگر شهر اُز، میمون‌ها، چوپان و چوب جادویی و رابینسون خرگوشه برای مخاطبان خردسال و کودک روی صحنه می‌روند.

در این گزارش مروری بر تعدادی از نمایش‌های در حال اجرا در شهر تهران داریم.

۸ اجرا در مجموعه تئاتر شهر

در تالار اصلی تئاتر شهر نمایش «گربه نره و روباه مکار» به نویسندگی و کارگردانی اوشان محمودی و بازی بی‌تا عزیزی، علی تاریمی، محمد شهریار، آیت بی‌غم، میترا مسائلی ، مجید عراقی، آتوسا جلیلی، مهیار ورزگان، حسام زرنوشه، لیلی نبی الهی، هیوا حقانی، علیرضا دهقانی، میلاد خیرخواه، مریم بصیری‌فر، ریحانه غفوریان، نیلوفر فتاحی و مبینا شادمان اجرای خود را از فردا (هفتم خرداد) ساعت ۱۹:۳۰ آغاز می‌کند.

زندگی آرام زن و شوهر دامدار

در تالار چهارسو نمایش «خدای جهنم» به نویسندگی سام شپارد، ترجمه میلاد قطبی، کارگردانی سیاوش جامع و بازی بهرام سروری نژاد، مهدی رحیمی سده، اعظم عرفانی، سیاوش جامع از چهارم خرداد ساعت ۱۸:۱۵ پیش روی مخاطبان قرار گرفته است.

«معرکه در معرکه» میلیاردی شد/ تعداد اجراها از مرز ۶۰ گذشت

در خلاصه داستان این اثر نمایشی آمده است: زن و شوهری به نام های فرانک و اِما در روستای «ویسکانسین» مشغول دامداری هستند و زندگی آرام و بی حاشیه ای دارند. «هینس» دوست قدیمی فرانک که کارمند مراکز تحقیقات و آزمایشات هسته ای است، مهمان آنهاست . در همین حین مردی به نام «بولچ» که یک مامور است وارد خانه می شود. این ورود زندگی آرام فرانک و اما را به هم می زند.

نمایش «خدای جهنم » به کارگردانی سیاوش جامع که از روز ۴ خرداد ۱۴۰۲ در تالار چهارسو با ظرفیت ۱۳۲ نفر و قیمت بلیت ۱۰۰ هزار تومان روی صحنه رفته با مجموع ۲ اجرا و ۷۲ تماشاگر (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان فروش داشته است.

عمل های زیبایی و یک دادگاه فرضی

نمایش کمدی «بی‌صورت فلکی»، اثر جدید تالار چهارسو است که به نویسندگی نیاز اسماعیل‌پور و کارگردانی مریم باقری و بازی وحید آقاپور، الهه پورجمشید، نادیا فرجی، بهداد قادری، آیلار نوشهری، محمید سبزعلی، یاسمن عطااللهی، علیرضا مصلحی، ارشیا نصیرنیا، محبوبه نورداد و امیرغفارمنش از هشتم خرداد ساعت ۲۰:۱۵ روی صحنه خواهد رفت.

«بی صورت فلکی» نمایشی کمدی است که فضای روایی آن، در یک دادگاه فرضی و قصه آدم‌هایی می گذرد که برای فرار از ناکامی ها و سرخوردگی های خود به عمل های زیبایی پناه برده اند.

«نقطه ویرگول» عنوان دیگر نمایش جدید تئاتر شهر است که از سوم خرداد ساعت ۱۸:۳۰ به نویسندگی دنیا سمن و امیر سفیری، کارگردانی امیر سفیری و بازی دنیا سمن در تالار قشقایی این مجموعه اجرای خود را آغاز کرده است.

نمایش « نقطه ویرگول» به کارگردانی امیر سفیری نیز که از روز ۳ خرداد ۱۴۰۲ اجرای خود را در تالار قشقایی با ظرفیت ۹۶ نفر و قیمت بلیت ۹۰ هزار تومان آغاز کرده ( با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) با ۳ نوبت اجرا و میزبانی از ۱۷۴ تماشاگر به فروشی معادل ۱۰ میلیون و ۲۲۴ هزار تومان دست پیدا کرده است.

اجرای «زوج ناجور» برای نخستین بار

در همین تالار نمایش جدید دیگری با نام «زوج ناجور» به نویسندگی نیل سایمون، کارگردانی محمدحسین پیوندی و بازی کیمیا جواهری، همایون حیدرزاده، مینا زرنانی، عدنان فراهانی، فرشید قلی‌پور، وحید کریمی، حسین کشفی‌اصل و انوش معظمی از دوم خرداد ساعت ۲۰ میزبان مخاطبان تئاتر شده است.

«معرکه در معرکه» میلیاردی شد/ تعداد اجراها از مرز ۶۰ گذشت

این نمایشنامه برای نخستین بار در تئاتر کشور اجرا می‌شود.

در خلاصه داستان نمایش «زوج ناجور» آمده: دهه‌ای پرتلاطم در آمریکا، بحران‌های اقتصادی و زندگی‌های زناشویی، قصه‌ دوستی‌ها و رفاقت‌ها در بستری کمدی، ماجرای نزدیک شدن دو رفیق به یکدیگر زمانی که در زندگی‌های زناشویی خود به مشکل برخورده‌اند و حالا قرار است کنار هم به زندگی ادامه بدهند.

زندگی روزمره مردم در «قصه‌های درگوشی»

در تالار سایه نیز نمایش «قصه‌های درگوشی» به نویسندگی امیررضا کوهستانی، کارگردانی حسین حیدری‌پور و بازی ایمان دبیری و مرجان آقانوری از دوم خرداد ساعت ۱۸:۴۵ روی صحنه است.

فرهاد ناظرزاده کرمانی، پژوهشگر، مدرس و نویسنده تئاتر، شب گذشته دوشنبه (دوم خردادماه) مهمان نخستین اجرای نمایش «قصه های در گوشی» به نویسندگی امیررضا کوهستانی و کارگردانی حسین حیدری‌‎پور بود.

ناظرزاده کرمانی در افتتاحیه این اثر نمایشی گفت: کارگردانی نمایش‌هایی چون قصه‌های درگوشی که رویدادها در آن بیشتر به صورت گفت‌وشنود نمودار می‌شود، سخت است.

وی ادامه داد: این نوع نمایشی رئالیسم روزانه‌ای است که به زندگی روزمره مردم می‌پردازد. تراژدی در این آثار زمانی آشکار می‌شود که زندگی این افراد به حد انفجار برسد. در واقع کمتر کسی متوجه می‌شود که در زندگی آن‌ها چه تراژدی نهفته است.

این هنرمند افزود: شخصیت اصلی نمایش خودش را با ورود به فضای مجازی و زندگی دیگران سرگرم می‌کند.

هم‌اکنون ابدیت است

«پروانه و یوغ» نیز عنوان دیگر نمایش تالار سایه مجموعه تئاتر شهر است که به نویسندگی محمد چرمشیر، کارگردانی امیرمحمد شهنی‌دشت‌گلی و بازی امیرحسین سرداریان، یاشار بیک‌زاده، مهتاب وجدانی، مریم کیا، البرز احمدخانی و دریاسادات رضوی‌زاده از چهارم خرداد ساعت ۲۰:۳۰ میزبان علاقه‌مندان تئاتر است.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: سرانجام همه لحظات یکی هستند؛ بنابراین هم‌اکنون ابدیت است.

نمایش «پروانه و یوغ» به کارگردانی امیر محمد دشتگلی نیز که از روز ۴ خرداد ماه ۱۴۰۲ در تالار سایه با ظرفیت ۷۲ نفر و قیمت بلیت ۱۰۰ هزار تومان روی صحنه رفته، با ۲ اجرا و ۱۰۲ تماشگر به فروشی معادل ۶ میلیون و ۲۴۰ هزار تومان رسیده است.

سیاه نمایش ایرانی در کاخ لیر

در کارگاه نمایش نیز نمایش «مجلس شبیه لیر بیچاره» به نویسندگی حسین جمالی، کارگردانی ملیکا رضی و بازی محسن قصری، پیمان یاقوتی، صفورا کاظم‌پور، حمیدرضا حسینعلی، سانیا آقایی، یگانه عطار علیایی و کیمیا جهانگیری که از روز بیست و یکم اردیبهشت ساعت ۱۹ اجرای خود را آغاز کرده بود، همچنان تا ۱۲ خرداد به اجرای خود در این تالار ادامه می‌دهد.

در خلاصه داستان این اثر نمایشی که از نمایش های برگزیده بیستمین جشنواره نمایش های آیینی – سنتی نیز محسوب می شود، آمده است: سیاه نمایش ایرانی وارد جایی ناشناخته می‌شود که همان کاخ لیر است؛ او متوجه می شود دلقک لیر شاه مدتی است گم شده ؛ بنابراین عده ای از او می خواهند جای دلقک را برای لیر پر کند. این تازه آغاز داستان ماجراست.

تالار وحدت و سفر پرماجرای اسفندیار رویین تن

نمایش موزیکال هفت خان اسفندیار به تهیه‌کنندگی و کارگرانی حسین پارسایی از ششم اردیبهشت ساعت ۱۸ در تالار وحدت روی صحنه رفته است و تا پایان خرداد روی صحنه خواهد بود.

امین زندگانی، بانیپال شومون، فریبا کوثری، امیررضا دلاوری، امیرکاوه آهنین‌جان، اصغر پیران، محسن حسینی، رضا راد، ندا سیاس، مونا صوفی، نیکا افکاری و سایه پارسایی بازیگران نمایش موزیکال «هفت‌خان اسفندیار» هستند. علی براتی هم طراحی حرکت این نمایش موزیکال را بر عهده دارد.

هفت خان اسفندیار یکی از داستان‌های مشهور شاهنامه اثر حکیم ابوالقاسم فردوسی است که حکایت سفر پرماجرای اسفندیار رویین تن به قصد رهاندن خواهرانش همای و به‌آفرید از چنگ تورانیان را روایت می‌کند.

تماشاخانه سنگلج و سه نمایش ایرانی

نمایش «کنیزک و پادشاه» به نویسندگی و کارگردانی ریحانه چزانی که برداشتی آزاد از دفتر اول مثنوی معنوی مولاناست، از ۱۹ اردیبهشت تا ۹ خرداد ساعت ۱۷ در تماشاخانه سنگلج اجرا خواهد داشت.

در این اثر، ریحانه چزانی، شهرزاد حقی، ظفر سهرابی‌نیا، امیر حسین‌پور و احمد و امیر برزنجه ایفای نقش می‌کنند.

نمایش «کنیزک و پادشاه» به کارگردانی ریحانه چزایی هم که از روز ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ در تماشاخانه سنگلج با ظرفیت ۲۳۶ نفر و قیمت بلیت ۴۰ هزار تومان روی صحنه رفته است (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) تا روز ۵ خرداد ماه ۱۴۰۲ با ۱۴ نوبت اجرا و ۲۵۲ تماشاگر به فروشی معادل ۶ میلیون و ۹۹۷ هزار تومان دست پیدا کرده است.

سیدباقر کاشی‌کار و بمباران‌های دهه شصت

نمایش «سیمرغ» به نویسندگی محمود مهدوی و کارگردانی اکبر صادقی با همراهی بازیگران اردبیلی از اول تا ۱۲ خرداد ساعت ۱۹:۳۰ در تماشاخانه سنگلج روی صحنه است.

پریسا صدایی‌آذر، اکبر صادقی و حسین نوروززاده بازیگران این نمایش هستند.

این نمایش کاری از هنرمندان تئاتر اردبیل است که به روایت اختلاف رعنا و همسرش سیدباقر کاشی‌کار بر سر ماندن و رفتن از اردبیل به خلخال هم‌زمان با بمباران‌های دهه شصت می‌پردازد.

اکبر صادقی، کارگردان نمایش «سیمرغ» با بیان اینکه این اثر به‌صورت مستقیم به جنگ مرتبط نمی‌شود، گفت: در این نمایش علاوه بر کارگردانی، سه نقش متفاوت بازی می‌کنم که از میان همه آن‌ها نقشی به نام «شاهین کفترباز» را بسیار دوست دارم. تلاش کردم تا هرکدام از این نقش‌ها با دیگری متفاوت باشد.

نمایش «عشق در پیری» به نویسندگی مویدالممالک فکری ارشاد و کارگردانی مرتضی فرهادنیا نیز از ۱۶ خرداد تا ۶ تیر در ادامه اجراهای بخش دانشجویی تماشاخانه سنگلج در این تماشاخانه روی صحنه می‌رود.

سحر نعلبند مجد، ملیکا حکمی، سارا داننده، محجوب محمدی، محدثه سوزنده، آوا گردجهان بیگلو، بیتا اکبری، ایلوش یزدان پناه، فاطمه سادات مرعشی، یاسمن رحیمی، علی صابونچی رضاپور، میثم بیکی سروعلیاء، محمد امین عرب سالاری، مهدی مجنونی، محمد جواد زاغیان، امیرحسین جعفری ثوره، محمدامین علی‌آبادی، محمدامین نیک‌روش، حسین هاشم‌پور، الطاف ابراهیمی، رضا حاجی‌حسینی و سینا قبادی در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.

«عشق در پیری» پروژه پایانی دانشجویان و هنرجویان مدرسه سینمایی گوسان است.

هوشنگ مرادی‌کرمانی با «مربای شیرین»

نمایش «درِگوشی» بر اساس داستان «مربای شیرین» اثر هوشنگ مرادی‌کرمانی به نویسندگی و کارگردانی نرگس اصغری از ۲۵ اردیبهشت‌ تا ۲۴ خرداد ساعت ۱۷:۳۰ میزبان مخاطبان تئاتر کودک و نوجوان در تالار هنر خواهد بود.

احمد خیرآبادی، مژگان مولایی، عرشیا طاولی، بهاره توکلی، باران صفدری، پرنیان ماندنی، شایان شیخ موگویی، تینا شریف زاده، علی صفدری، امیر محمد مجیدی، حسنا علی‌پور، علیرضا صادقیان، هستی دل‌خاک و سامان سلطانی ایفاگر نقش‌های نمایش «درِگوشی» هستند.

«معرکه در معرکه» میلیاردی شد/ تعداد اجراها از مرز ۶۰ گذشت

نمایش «سیندرلا» به نویسندگی دیوید وود و با ترجمه سیدحسین فدایی‌حسین و کارگردانی مریم کاظمی از ۲۰ اردیبهشت تا ۲۰ خرداد ساعت ۱۹:۳۰ روی صحنه خواهد بود.

در این نمایش رضا فیاضی، علی فروتن، حمید گلی، فرهاد شریفی، مریم کاظمی، مهراد زمانی، پریسا فلاح زاده، عرفان میدانلو، نازنین صفا، نسیم امیرخسرو، نرگس صفامنش، شادی کارآیین، سعید تاجیک، مهدی رمضان‌زاده، علیرضا عموزاد و سما احمدی ایفای نقش می‌کنند.

هنرجوبازیگران این نمایش هم عبارت‌اند از طاها بصیری، علی جعفرزاده، آلا خرم هنرنما، نیلوفر دری، صدرا خرسند، باران خزلی، ملینا عباسی، آتوسا فروزان، فریماه کیهانی‌تبار، امیرسام مشیری مهر، سید مهدیار موسوی و آریا نوائیه.

نمایش « درگوشی » به کارگردانی نرگس اصغری هم که از روز ۲۵ اردیبهشت ماه در تالار هنر با ظرفیت ۲۴۰ نفر و قیمت بلیت ۴۰ هزار تومان روی صحنه رفته، تا پنجم خرداد با مجموع ۱۰ اجرا و ۵۴۱ تماشاگر (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان ) به فروشی معادل ۲۱ میلیون و ۸۲۹ هزار تومان دست یافته است.

«سیندرلا» ۱۷۵ میلیون تومان فروخت

نمایش « سیندرلا » به کارگردانی مریم کاظمی که از روز ۲۰ اردیبهشت ماه ماه در تالار هنر با ظرفیت ۲۴۰ نفر و قیمت بلیت ۶۰ و ۷۰ هزار هزار تومان روی صحنه رفته، با مجموع ۱۳ اجرا و ۲ هزار و ۹۰۸ تماشاگر (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان ) به فروشی معادل ۱۷۵ میلیون و ۳۶۰ هزار تومان دست پیدا کرده است.

اقتباسی ایرانیزه از «باغ آلبالو» چخوف

نمایش «باغ آلبالو» به نویسندگی و کارگردانی محمد میرعلی‌اکبری از ۲۴ اردیبهشت تا ۱۲ خرداد ساعت ۱۸ میزبان مخاطبان خواهد بود.

این نمایش نگاهی به نمایشنامه «باغ آلبالو» نوشته آنتوان چخوف دارد و در آن سجاد احمدلو، پروانه امیری، امیررضا باباولیان، امیرعلی زمانیان، مرتضی سبحانی، بهناز سعیدی، محمدامیر شایگی، هنگامه معلم، حبیب موسوی، نیکی میرصادقی و سپیده نورصالحی به ایفای نقش می‌پردازند.

الهام پاوه‌نژاد، سیما تیرانداز و سعید پورصمیمی در ایرانشهر

نمایش‌ «اتول سورون طهران الف ۱» نوشته‌ باقر سروش و کارِ شهروز دل‌افکار، از دوم خرداد ساعت ۱۸:۴۵ در سالن ناظرزاده کرمانی روی صحنه رفت.

شهروز ‌دل‌افکار، سحر ‌عبدالملکی، رضا ‌جهانگیری، سعید ‌اعتمادی، هومان ‌زمانی، علیرضا ‌نوحه، فرحان ‌شجاعی، محمدحسین ‌بیات، عرشیا ‌چاکرالحسینی، علیرضا ‌خراسانی، سودا ‌باآبرو، ماهان ‌زارعی، سمانه رستمی، آتنا ‌نیکنام، تینا ‌اسدی، علی ‌عرب، پانیذ ‌نصیری، هادی ‌رهبری، حسن ‌توکلی، نازنین ‌افضلی، شیوا ‌جگروند، سارا ‌مهین ‌ترابی، پارسا ‌معانی، معصومه ‌اسمی و مهسا ‌قلی ‌زاده بازیگران این اثر نمایشی هستند.

نمایش «خوش‌دلان» به نویسندگی سعید پورصمیمی و کارگردانی پریزاد سیف، از دوم خرداد ساعت ۲۱ در سالن ناظرزاده‌ کرمانی اجرا شد.

سعید پورصمیمی، مسعود کرامتی، بهرام ابراهیمی، الهام پاوه‌نژاد، رضا مولایی، پریزاد سیف، شاهین علایی‌نژاد، بهروز پور برجی، علی‌پویا قاسمی، شهاب عباسیان، حامد مهدی‌نژاد، رضا فیض‌بخش و مریم محبی بازیگران این اثر نمایشی هستند.

نمایش «اینجا پنجره‌ای باز مانده است» به نویسندگی و کارگردانی مشترک ندا شاهرخی و یاسمن خواجه‌ای، از دوم خرداد ساعت ۲۱:۳۰ در سالن استاد سمندریان اجراهای خود را آغاز کرده است.

در نمایش «اینجا پنجره‌ای بازمانده‌ است» سعید چنگیزیان در حضوری متفاوت با ایفای نقش هنگامه و مرتضی یونس‌زاده با نقش سعید میزبان مخاطبان هستند.

نمایش «۶۵۷» به نویسندگی و کارگردانی شهرام گیل‌آبادی از هشتم خرداد ساعت ۱۹ در سالن استاد سمندریان اجراهای خود را آغاز خواهد کرد.

سیما تیرانداز، امیر عظیمی، حمیدرضا ترکاشوند، فرانک جواهری، هلیا عمرانی، سحر رضاقلی، سینا صفری، محمدمهدی قاسمی، محمد سنجری و محمدحسین ابراهیمی بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.

پردیس تئاتر شهرزاد و پنج نمایش

نمایش «صالحان» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی آران شیخ‌الاسلامی، از ۲۷ اردیبهشت ساعت ۱۹:۱۵ در سالن ۳ پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه رفته است.

علی طهماسبی، سایه سرابی، محمدرضا پاکی، محمدرضا ولی‌زاد، امیرمرتضی تشرفی، فرزاد خسروی، امیرعباس بهجت‌نژادی و همدم مختاری بازیگرانی هستند که در این اثر به ایفای نقش می‌پردازند.

نمایش «گودال» به نویسندگی حمیدرضا قاسمی، دراماتورژی آریامهر طلایی‌پور و کارگردانی امیرحسین شاملی از ۲۷ اردیبهشت ساعت ۱۸ در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه رفته است.

آریامهر طلایی‌پور، مهسا فدایی اردستانی و گلاره کلهر چگینی در این اثر به ایفای نقش می‌پردازند.

نمایش کمدی «هوندا آدیداس» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی اشکان درویشی از اول خرداد در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه رفته است. این نمایشنامه را مهدی شاکویی براساس برداشتی آزاد از «آدیداس ۲» به قلم مهدی ضیاچمنی نوشته است.

گیتی معینی، آرزو آرزومند، نازنین بیوک، لاله ذوالفقاری، مریم زارعی، مهشید زبردست، عاطفه سمرقندی، مریم گلی، امیر آرتا، مانی رحمانی، پوریا عابدی، محمدحسین عابدینی، مجید مختارپور و محمود موسوی بازیگران این نمایش هستند.

نمایش ایرانی «میرزاکشون» به نویسندگی فرهاد نقدعلی، کارگردانی علی فتحعلی و تهیه‌کنندگی مسعود والا، بلیت‌فروشی این نمایش در سایت تیوال آغاز شد.

نمایش «میرزاکشون» از چهارم خرداد تا نهم تیرماه در سالن ۲ پردیس تئاتر شهرزاد ساعت ۲۰ به صحنه می‌رود.

«معرکه در معرکه» میلیاردی شد/ تعداد اجراها از مرز ۶۰ گذشت

علیرضا ناصحی، حسین میرزاییان، سید جمشید حسینی، حسین شفیعی، امیررضا کوشانی، مهری پرهیزکار، نگار مقدسی و رؤیا شیخی بازیگران این نمایش هستند.

نمایش «کافه عاشقی» به نویسندگی و کارگردانی سیدجلال‌الدین دری از ۲۷ اردیبهشت تا ۱۲ خرداد ساعت ۲۱ روی صحنه خواهد بود.

سمیرا ‌حسینی، فرداد ‌صفاخو، حسین ‌میرزاییان، غزال نظر، صدف ‌بهشتی، بیتا ‌بیگی، بهار هاشمی و سعید بحرالعلومی بازیگران این نمایش و میثم اکبری، زهره فیروزی، هیوا سیفی‌زاده و علی شفایی خواننده-بازیگر هستند.

تالار مولوی و کابوس‌های نادر فلاح

نمایش «کابوس‌های آنکه نمی‌میرد» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی نادر فلاح و نویسندگی امیرحسین طاهری از بیست و هشتم فروردین اجرایش را در تالار مولوی آغاز کرده است و تا دوازدهم خرداد ساعت ۱۹:۳۰ روی صحنه خواهد بود.

بهزاد اقطاعی، فائزه آبزن، عرفان اجلی، علیرضا اخوان، تکتم اخجوانی، محمدحسین اسحاقی، نرگس اسفندیاری، نفس افضلی، افق ایرجی، بهادر باستان‌حق، متین بختی، امیر پاسبان، سعید پارسا، هادی تک زارع، ایرج حیدری، احمد خان محمدزاده، رضا خسروی، محمد درستکار، محمد سپهری، محسن شفیعی، امیر شربتی، علی شیرپی، احسان صاحب‌الزمانی، مهدی عابدی، عرفان فلاح، پرستو فلاحی، رها فرزانه، نگین فیروزمنش، محمد کرمی، مهتاب مستور، احسان مهدی‌زاده، داوود میرعلایی، امیرحسین نادری، سینا نداف و حامد نوبخت بازیگران این اثر نمایشی هستند.

عمارت نوفل‌لوشاتو و اجرای سه نمایش

نمایش «ساپو» به نویسندگی و کارگردانی محمدامین سعدی و تهیه‌کنندگی علیرضا ‌حسن‌پور و محمدامین سعدی از هفتم تا ۲۸ خرداد هر شب ساعت ۱۹:۳۰ اجرا می‌شود.

علیرضا حسن‌پور، آرزو حیدری، مهسا الله‌یاری، یاسمن افروند، نادیا آیین و نسیم کیانی در «ساپو» ایفای نقش می‌کنند.

نمایش «برف شادی» به نویسندگی و کارگردانی رضا حسین‌زاده هشتم تا ۲۰ خرداد هر شب ساعت ۱۸ اجرا می‌شود.

مرجان ‌خاکساری، یاشار باب، بهرام خطیبی، پوریا ‌علی ‌محمدی، سیما شکاری، مهوش ‌شیخی، علیرضا احمدی (علی حاجی)، دلارام ‌یوسفی، آیدا ‌رحمتی، فاطمه رادمرد، امیررضا حدادی، مهران ‌نبی و شهریار ‌صولتی بازیگران این نمایش هستند.

اجرای نمایش «رومئو و ژولیت» به کارگردانی سیما تیرانداز نیز تا ۱۲ خرداد ساعت ۲۰:۴۵ در عمارت نوفل‌لوشاتو ادامه خواهد داشت.

سیما تیرانداز، الهام شعبانی، پژمان عبدی، مهرزاد جعفری، آیدا آرتین‌مهر، علیرضا اسفندیار، مرضیه امیراحمدی، ساغر چنگیزی، رها خادمی، حدیثه حسینی، سپیده حسینی، میلاد حکمت، بهار دهقان، محمدامین رحیمی، مهدی رزاقی، مهرناز رودگرنژاد، روژینا شهابی، حسن صادقی، سارا ضابطی‌راد، رضا طاهریان، سالار غفاری، مرتضی فروزان‌فر، فائزه قربان‌نژاد، شادان قوامی، بیتا کریمی، محدثه منصور و امیرحسین منوچهری بازیگران این نمایش هستند.

خانه نمایش دا و سه اثر نمایشی

نمایش «آرتیست» به نویسندگی و کارگردانی محمد قربانی، از ۲۷ اردیبهشت تا ۱۹ خرداد، ساعت ۱۹ در سالن شماره یک خانه‌ نمایش دا روی صحنه خواهد بود.

آیناز ایقانی، امیر بابازاده، ثمین جدی، سحر حاجیلو، مهدیه خلج، علی شعفی، مونا صحراگرد، شهریار فعلی، مهرداد فاضلی، محمد قربانی، امین محمدلو، ارسلان نصیرآبادی، حسین نیروفری و شکوفه نوشادی بازیگران اولین تجربه کارگردانی اجرای عموم محمد قربانی هستند.

نمایش «به‌حکم شما» به نویسندگی فردیناند فون شیراخ با ترجمه رحمان افشاری و کارگردانی نگار عزیزی از سوم تا ۲۲ خرداد ساعت ۲۱ در خانه نمایش دا روی صحنه خواهد بود.

مصطفی دهقانی‌اشک، رامین دولت‌آبادی، علی سیبی، نگار عزیزی، اسپاروخان مرادی، سارا سیبی، پرهام صدیقی و نگار جهاندیده بازیگران نمایش «به‌حکم شما» هستند.

نمایش «نهنگ دو قسمت یک ندارد» به نویسندگی و کارگردانی شاهین رفیعی از ۳۱ اردیبهشت تا ۱۰ خرداد ساعت ۱۷ روی صحنه است.

مهدیه ‌خداوردی، سپیده ‌رحیمی، شاهین رفیعی، کیانا ‌سمیعی، مهدی ‌صائمی، محمدمهدی ‌صفری، علی ‌فریدنی و سیدفربد گرمابی بازیگران این اثر نمایشی هستند.

تماشاخانه ماه حوزه هنری و «مزون»

نمایش «مزون» به نویسندگی اصغر گروسی و کارگردانی بیژن مرادی از ۲۷ اردیبهشت تا ۱۹ خرداد ساعت ۱۸:۳٠ در تماشاخانه ماه حوزه هنری روی صحنه است.

مریم‌السادات موسوی و بیژن مرادی بازیگران این نمایش هستند.

تماشاخانه ملک و میزبانی از سه نمایش

نمایش «دقیقا ۹ سال و ۳ ماه و ۲۰ روز پیش کجا بودی…» نوشته و کار سیدفرشاد هاشمی از ۱۶ فروردین ساعت ۱۸:۰۰ روی صحنه است. در این نمایش سیدفرشاد هاشمی به عنوان تک‌بازیگر به ایفای نقش می‌پردازد و تا ۱۹ خرداد میزبان مخاطبان خواهد بود.

نمایش «ناریا» به نویسندگی کیاوش زارع‌طلب و کارگردانی حسین فردوسی از اول اردیبهشت تا ۷ خرداد ساعت ۱۹ در تماشاخانه ملک روی صحنه است.

مهرداد آبسالان، الهه احمدزاده، امیرحسین بیاتی، سید محمد تقوی، غزاله جعفرپور، محمد جوادی، فرانک جواهری، عاطفه حق شناس، کوروش رجایی، رعنا رحمانی، یسنا سورانی، هستی شهبازی، سمانه صادقی، پوریا صفایی زاده، مینا صدقی، امیر طیبی، صبا غربا، حسین فردوسی، مونا فرهادی، هومن کریمی، علیرضا کیوانی ، ابوالفضل گرمابی، غزاله مهرابی، محمد نیلوفر، علی ویسی، نادیا هریوندی و میلاد هوشنگی در این نمایش ایفای نقش می‌کنند.

«جنجال بر سر سایه‌ خر» نوشته فردریش دورنمات با ترجمه بهروز قنبرحسینی و کارگردانی حسین کیانی است که از جمعه ۱۰ اردیبهشت در این تماشاخانه روی صحنه است و تا ۱۰ خرداد میزبان مخاطبان است.

نازنین شایان‌فر، آرین ‌علافچیان، احمد ‌عباسی، فاطیما ناصرخیل، سیدصدرا ‌سبحانیان، پونه ‌نصیری، غزل اجتماعی، دنا ‌شهبازی، کیمیا رضایی، احسان بیگی، رضا فرزان، میلاد ‌رفاقتی، اشکان اسکندری، دنیا ‌صنوبری و سهیل ‌محبی بازیگران این نمایش هستند.

عمارت ارغوان و حضور ۶ گروه نمایشی

نمایش «فرار از اینجا» به نویسندگی و کارگردانی کیان پرتو از سوم تا ۱۳ خرداد ساعت ۲۱ در سالن شماره ۲ عمارت ارغوان میزبان مخاطبان است.

محمد ‌کللی، کیان پرتو، نیما ‌نیک‌دل، محمد مهدی ‌حیدری و سامان بیاتی بازیگران این اثر نمایشی هستند.

نمایش «کورها» به نویسندگی موریس مترلینگ با ترجمه ثمین ‌اکبری و کارگردانی علیرضا ‌اختری از ۲۷ اردیبهشت تا ۱۲ خرداد ساعت ۲۱ در سالن شماره یک عمارت ارغوان میزبان مخاطبان است.

ثمین ‌اکبری، محسن ‌اکبری، مسعود ‌اکبری، ترلان ایمان‌نژاد، علی ‌خورشیدی، فرناز ‌رحمانی، فرنوش ‌روشنی، حانیه ‌زمائینی، حدیث ‌طباخی، فرشته ‌فرجی، ناهید ‌محبی و سعید ‌مهدیان بازیگران این اثر نمایشی هستند.

نمایش «تنهایی» با طراحی و کارگردانی عرفان ‌خالقی از ۲۱ اردیبهشت تا ۸ خرداد ساعت ۱۷ در سالن شماره دو عمارت ارغوان روی صحنه است

آرام ‌شمس، علی حسینی، عرفان ‌خالقی، آرزو ‌فتحی، ‌محمدجواد ساکت، ‌مهرنوش جامه طحاف، نگین دهقانی و المیرا شاه‌زیدی بازیگران این اثر نمایشی هستند.

نمایش «کلردیازپوکساید» به نویسندگی و کارگردانی حسین ‌میلانی از ۲۴ اردیبهشت تا ۱۰ خرداد ساعت ۱۹ میزبان مخاطبان در سالن شماره یک عمارت ارغوان است.

اتا حسینی، فرید گلریز، آذین فهیمی، مریم ‌سعیدی، حسین ‌میلانی، مارال ‌کریمی، هادی ‌رضایی، فاطمه محسنی، نازنین ‌زهرا ‌بزازی، علی قلیچ‌خانی، سیدحسن عبادی‌مهر، محسن ‌نادری، سینا ‌منتظری، عسل خاکمردان و علیرضا ‌رسول ‌زاده بازیگران این نمایش هستند.

نمایش «نئورئالیسم» با نویسندگی و کارگردانی سلمان سامنی و تهیه‌کنندگی مشترک هاتف کلاته و میثم اسداللهی از ۲۴ اردیبهشت تا ۱۰ خرداد ساعت ۱۹ در سالن شماره یک عمارت ارغوان میزبان مخاطبان است.

رسول احمدی، سحر آخان، حمید باهوش، سپهر جاویدیان، لیلا شاهی، فائقه شلالوند و لیدا وعیدی بازیگران این اثر نمایشی هستند.

نمایش کودک و نوجوان «کوزه عسل» به نویسندگی و کارگردانی سینا نورایی از ۱۱ تا ۳۰ خرداد ساعت ۱۷ در سالن شماره دو عمارت ارغوان روی صحنه است.

آرش ‌سروری، مریم ‌بهشتی، هستی حق‌پرست و سینا ‌نورایی بازیگران این نمایش کودک هستند.

سفر رستم دستان به عصر حاضر

نمایش «خانواده آقای نریمان» به نویسندگی و کارگردانی احسان رحیم‌دل از ۳۱ اردیبهشت‌ تا ۲۴ خرداد در سالن استاد داوود رشیدی مجموعه پردیس تئاتر تهران، ساعت ۱۹روی صحنه خواهد بود.

در نمایش «خانواده آقای نریمان» امیر خراسانی، مسعود احمدی، امین قندیار، رضا گودرزی، حمید هزاره، نازنین زراسوندی، محمد قائمی‌نژاد، علی وقاری و کاوه رحیم‌دل به‌عنوان بازیگر حضور دارند.

«معرکه در معرکه» میلیاردی شد/ تعداد اجراها از مرز ۶۰ گذشت

نمایش «خانواده آقای نریمان»در یک روایت طنزگونه سفر رستم دستان به عصر حاضر را محور قرار داده است. رستم که در نبرد سهراب فرزندش را به شدت مجروح کرده به پیشنهاد فردوسی بزرگ برای یافتن نوش دارو به عصر حاضر می‌آید ولی به علت عدم آشنایی با قوانین دچار دردسرهای زیادی می‌شود به طوری که در نهایت مجبور به بازگشت به زمان خود می‌شود.

سگ چوپان عاشق ماده گرگ می‌شود

نمایش «تا باران چند پاییز مانده» نوشته عرفان پورمحمدی و به کارگردانی آویشن دودانگه، از ۲۷ اردیبهشت‌ تا ۱۲ خرداد ساعت ۱۹ در تماشاخانه اهورا میزبان مخاطبان است.

آویشن دودانگه، مهنوش شاهباز، مروارید معصومی، هادی استادعلی، فرزین ناصری، باران جلال‌زاده و فاطمه دارهل بازیگران این نمایش هستند.

در خلاصه داستان اثر چنین آمده است: تا حالا زندگی برات تکرار شده؟ من هر روز دارم این حس رو تجربه می‌کنم…

نمایش «چلاق آینیشمان» به نویسندگی مارتین ‌مک‌دونا با ترجمه زهره جواهری و دراماتورژی و کارگردانی میلاد افشارمهر از دوم تا ۱۲ خرداد ساعت ۲۱ در تماشاخانه اهورا میزبان مخاطبان است.

«معرکه در معرکه» میلیاردی شد/ تعداد اجراها از مرز ۶۰ گذشت

آیدا ‌ناطقی، زهرا ‌مدبر، فواد ‌امینی‌نیا، مالک ‌خادمی، محمد ‌وثوقی، مهسا ‌چیذری، علیرضا ‌امانی، سیده دیانا، جاوید موسوی و میثم ‌عزیزی ‌شربیانی بازیگران این اثر نمایشی هستند.

در خلاصله این نمایش آمده است: گروه فیلم سازی با مدیریت رابرت فلاهرتی برای انتخاب بازیگر به جزیره آینیشمور واقع در ایرلند می روند. اهالی جزیره آینیشمان با شنیدن خبر انتخاب بازیگر، تلاش می کنند در تست بازیگری شرکت کنند و به سختی خودشان را به آینیشمور می رسانند و …

نمایش «چوپان» به نویسندگی و کارگردانی میثم ترکمند از ۲۴ اردیبهشت تا ۱۲ خرداد ساعت ۱۹:۳۰ در تماشاخانه اهورا روی صحنه است.

تورج فرامرزیان، شراره رخام، محمدحسین ‌صفری، مبین ‌رستگار، کیوان عموزاده، محمد ‌عبداللهی، سحر ‌رستمیان، صدیقه مرادی، آیدین شیخ، پرنیان ‌مطلبی، یاسین بهرامی، آرمیتا لطفی و میثم ترکمند بازیگران این اثر نمایشی هستند.

نمایش از جایی آغاز می‌شود که مردم یک آبادی به خوبی و خوشی کنار هم زندگی می‌کنند و هر کدام دوست دارند به شکلی کدخدای آبادی شوند تا اینکه سگ چوپان عاشق ماده گرگ می‌شود و…

حمله دزدها به یک گروه نمایشی

نمایش «بی‌نوایان» به نویسندگی و کارگردانی وحید منتظری از ۲۷ اردیبهشت تا ۱۹ خرداد ساعت ۱۸:۳۰ در تماشاخانه انتظامی اجرا می‌شود.

حسین جریان، سیما صالحی، کسری فرحناک، آران شالودگی، زهرا میرزاآقایی و مصطفی امینی بازیگران این نمایش هستند.

در خلاصه این نمایش آمده است: چندین سال دیگر، یک قرن یا ۱۰ سال دیگر یک گروه نمایشی در حال تمرین هستند که ۲ دزد به آن‌ها حمله می‌کنند.

چالش تنهایی انسان در دنیای مدرن

«گالمکس» به کارگردانی و نویسندگی محمدرضا حسن‌زاده از ۲۷ اردیبهشت‌ تا ۱۹ خرداد ساعت ۲۰:۳۰ در تماشاخانه استاد انتظامی اجرا می‌شود.

محمد عمادی، محمدرضا حسن‌زاده و سوگند دیانی بازیگران این نمایش هستند.

«گالمکس» یک کمدی سیاه و درباره چالش تنهایی انسان در دنیای مدرن است. در توضیح این نمایش آمده است: گالمکس همدم تنهایی شما، تعداد محدود، همین حالا تماس بگیرید. ما در تمامی ساعات شبانه روز پاسخگوی شما تنهای عزیز هستیم.

مرکز ‌رشد ‌و ‌گسترش ‌فرهنگ ‌و ‌هنر ‌نقاره‌خانه و یک نمایش کاربردی

نمایش «زندگی نه چندان خصوصی» به نویسندگی و کارگردانی میلاد ‌جباری‌مولانا از ۳۱ اردیبهشت تا ۱۲ خرداد ساعت ۱۹:۳۰ در مرکز ‌رشد ‌و ‌گسترش ‌فرهنگ ‌و ‌هنر ‌نقاره‌خانه روی صحنه است.

مسعود ‌نیازی، مرضیه آقاسی، داود اصغرنژاد و میلاد ‌جباری ‌مولانا بازیگران این نمایش کاربردی هستند.

تالار محراب و «زمستون»

نمایش «زمستون» به نویسندگی، کارگردانی و بازی مهناز غمخوار از ۳۱ اردیبهشت تا ۱۹ خرداد ساعت ۱۹ در ‌سالن ‌استاد ‌جمیله ‌شیخی تالار ‌محراب روی صحنه است.

نمایش بدون دیالوگ با حضور سازهای کلاسیک و سنتی

نمایش موزیکال «جنگ و صلح» به کارگردانی میثم یوسفی از ۱۴ اردیبهشت تا ۱۲ خرداد از ساعت ۲۰ در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می‌رود.

الهام زارعی، سعیده ترکاشوند، ناصر آویژه، بهنام متعارفی، قاسم انصاری شاد، مهدی رحمتی، حسن تدینی بازیگران، فرید نوایی، آهنگساز، علی پاکدست و مریم اقبالی طراح و سازنده ماسک‌های این اثر، از عوامل هنری این نمایش هستند.

این نمایش بدون دیالوگ و با زبان موسیقی، برداشتی از «رومئو و ژولیت» ویلیام شکسپیر است و سازهای کلاسیک و سنتی در این اثر، شخصیت‌های نمایشی هستند که ماجرای عاشقانه رومئو و ژولیت را روایت می‌کنند.

نمایش زنگوله سحرآمیز برای کودکان

نمایش زنگوله سحرآمیز به کارگردانی سپیده زینلی از ۱۲ اردیبهشت تا ۱۹ خرداد ساعت ۱۸:۳۰ در سالن ‌گوشه فرهنگسرای ‌نیاوران برای کودکان و نوجوانان روی صحنه است.

پیمان کلانتری، پویا یزدانجو، سپیده زینلی و پرنیا ملائکه بازیگران این اثر نمایشی هستند.

نمایشی برای کودکان با داستان مادر بزرگی که قرار است سرانجام قصه‌های قدیمی کودکان را عوض کند این تغییر سرنوشت ها به درخواست گرگ شنل قرمزی، گرگ چوپان دروغگو و گرگ کدوقلقله زن قرار است رخ بدهد. روند نغییر داستان‌های قدیمی لحظات شادی را برای کودکان رقم می‌زند.

ماجراجویی‌های سه بره بازیگوش

نمایش شاد و موزیکال بره‌ ناقلا به نویسندگی و کارگردانی مجید علم‌بیگی از ۱۳ اردیبهشت تا ۱۳ خرداد، ساعت ۱۷، سه‌شنبه تا جمعه‌های هر هفته در سالن خزر فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می‌رود.

مریم (معصومه) عسگری، رونیا میرشجاعی، برکه بیات، مجید علم‌بیگی بازیگران؛ و سورج نوایی نیز به‌عنوان دستیار کارگردان و گرافیست، از عوامل هنری این نمایش کودک و نوجوان هستند.

بره‌ ناقلا ماجراجویی‌های سه بره بازیگوش است که لحظات شادی را همراه با موسیقی و ترانه برای مخاطبان رقم می‌زند.

تماشاخانه حیایی و «عروسی خون»

نمایش «عروسی خون» به نویسندگی فدریکو گارسیالورکا و کارگردانی تینا تابان از ۵ تا ۱۱ خرداد ساعت ۱۹:۳۰ در تماشاخانه حیایی روی صحنه است.

علیرضا پاشا، تینا تابان، تانیا ‌حیدری، امیرعطا رامی مقدم، علی ‌زمانی، کمند ‌شیبانی، مرضیه کاهانی و یاسمن کریمی بازیگران این اثر نمایشی هستند.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با دو نمایش

نمایش «جادوگر شهر اُز» با طراحی و کارگردانی مهدی قلعه، بر اساس نمایشنامه‌ای به قلم کالتر مارتینز و ترجمه سیدحسین فدایی‌حسین که اقتباسی از رمان مشهور «جادوگر شهر اُز» نوشته لایمن فرانک بام است، از ۲۱ اردیبهشت تا ۳۱ خرداد در سالن بوستان مرکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ساعت ۱۸:۳۰ روی صحنه است.

مجتبی کاظمی، علی بیگ‌محمد، علی صفا، سحر صفرپور، نسیم خسروشاهی، مهدی مزدارانی، بهاره صاحبی و مهدی قلعه به‌عنوان بازیگر در این نمایش نقش‌آفرینی می‌کنند.

نمایش «دوره گردها» به نویسندگی زیبا برجی‌فلاح و گروه چهره‌آزاد و کارگردانی علی فروتن از تولیدات مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری از ۲۴ اردیبهشت تا ۲۴ خرداد ساعت ۱۷:۰۰ اجرا می‌شود.

علی فروتن، حمید گلی، محمد حاج‌بابایی، زیبا برجی‌فلاح، امید اسکندر و محمد ملاولی بازیگران نمایش «دوره گردها» هستند.

«الف ب پ تنبل» در تماشاخانه ظفر

نمایش «الف ب پ تنبل» به نویسندگی عباس دوست‌قرین و کارگردانی بهرام دوست‌قرین اردبیهشت و خرداد ۱۴۰۲ در تماشاخانه تازه‌تاسیس ظفر برای کودکان و نوجوانان اجرا می‌شود.

شاهین گل‌کار، مرسده افشار، نگار جلیلیان، پرستو فلاحی، حدیث نادری، کیانا نامدارنیا و عسل سیداحمدی بازیگران این نمایش هستند.

آرزوی کودکان برای بزرگ شدن

نمایش «میمون‌ها» نوشته محمدحسین داداش‌نیا و کارگردانی مریم اسکندری از ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۳۰ با بازی زهرا غلامی، مریم اسکندری، پروا نریمانی، ارمغان احمدی، سمیه انصاری و نوشین سرکوبی روی صحنه رفته است.

«معرکه در معرکه» میلیاردی شد/ تعداد اجراها از مرز ۶۰ گذشت

مریم اسکندری می‌گوید نمایش «میمون‌ها» درباره دغدغه و آرزوی کودکان برای بزرگ شدن است درحالی‌که آن‌ها باید بدانند در لحظه زندگی کنند.

«خرمشیر» با نگاهی به کلیله و دمنه

نمایش شاد و موزیکال «خرمشیر» به نویسندگی جواد ذوالفقاری و کارگردانی مجتبی خمسه از ۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۰۰ در سالن تئاتر المپیک روی صحنه است.

در نمایش «خرمشیر» مجتبی خمسه، سحر پورفرج، زهرا میرشجاعان، محسن بان‌ور و محمد صالحی به ایفای نقش می‌پردازند.

این نمایش که روایت جذاب و شاد از سری داستان های کلیله و دمنه است، داستان الاغی است که به تازگی از دست صاحبش رها شده و در حالی که در جنگل به خوشگذرانی می پردازد با شیری روبرو می شود که تا به حال حیوانی همچون الاغ را ندیده است.

«چوپان و چوب جادویی» در فرهنگسرای ملل

نمایش شاد و موزیکال «چوپان و چوب جادویی» تا پایان خرداد، هر پنج‌شنبه و جمعه در سالن نمایش فرهنگسرای ملل، میزبان کودکان و نوجوانان خواهد بود.

نمایش «چوپان و چوب جادویی» به نویسندگی و کارگردانی محمدحسین داداش‌نیا، کاری از گروه شاپرک‌های شادی است که با هدف خلق لحظه‌های شاد و آموزشی روی صحنه می‌رود.

در این نمایش که پیش‌تر در شهر ایروان ارمنستان نیز اجرا شده است، مریم اسکندری، فرشته صفری، فاطمه رضایی، ارمغان احمدی به همراه محمدحسین داداش‌نیا ایفای نقش می‌کنند.

فرهنگسرای اخلاق و «جنگل شگفت‌انگیز»

نمایش «جنگل شگفت‌انگیز» به نویسندگی و کارگردانی احمد ‌خسروی از ۲۰ اردیبهشت تا ۲۰ خرداد ساعت ۱۷ در فرهنگسرای اخلاق میزبان مخاطبان تئاتر کودک و نوجوان است.

سهیل ‌عباسی ‌فرد، هانیه طهماسبی، یوسف امیری، نازنین ‌عزیزی، محمدمهدی ‌سلیمانی، محسن رجب‌پور، هانیه ‌شریفی و امیر ‌کاظمی بازیگران این اثر نمایشی هستند.

«رابینسون خرگوشه» به سرای محله ایوانک رسید

نمایش «رابینسون خرگوشه» به نویسندگی و کارگردانی عباس قاصدزاده از ۲۴ فروردین تا ۳ تیر در روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه، ساعت ۱۹ روی صحنه می‌رود.

مونا ‌کوشش، عباس ‌قاصدزاده، سوگند قاصدزاده، محسن ‌افخمی و کمیل پورقلی بازیگران این نمایش کودک و نوجوان هستند.

فرهنگسرای ابن‌سینا و «بل و شاهزاده مغرور»

به گزارش ایرنا، نمایش «بل و شاهزاده مغرور» به نویسندگی ماندانا عبقری و کارگردانی علیرضا دهقانی از ۲۹ فروردین تا ۱۲ خرداد ساعت ۱۸:۳۰ روی صحنه خواهد بود.

ماندانا ‌عبقری، دیار ‌باغی، محمدرضا ‌لطفی، هادی ‌شبانی، لیلا احمدی و نرگس مروتی بازیگران این اثر کودک و نوجوان هستند.

true
true
«معرکه در معرکه» میلیاردی شد
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true