×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

خبر فوری

true
    امروز  پنج شنبه - ۱۶ آذر - ۱۴۰۲  
true
true
ثبت‌نام دریافت یارانه خرید از نمایشگاه کتاب آغاز شد

ثبت‌نام دریافت یارانه خرید از نمایشگاه کتاب آغاز شد، ثبت‌نام دریافت یارانه اعتباری خرید از نمایشگاه کتاب تهران توسط معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، آغاز شد.

به گزارش شهر مردم، ثبت‌نام یارانه اعتباری خرید کتاب ویژه بخش مجازی سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برای سازمان‌ها و نهادها از امروز چهارشنبه ۶ اردیبهشت آغاز شده و متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌نام به سامانه bon-org.tibf.ir مراجعه کنند.

بر اساس این‌خبر، با مساعدت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان‌ها و نهادها به منظور تجهیز کتابخانه‎‌ها یا تأمین منابع علمی مراکز دانشگاهی و آموزشی می‌توانند برای دریافت یارانه اعتباری خرید کتاب ویژه بخش مجازی سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران‎ ثبت‌نام کنند.

ثبت‌نام یارانه اعتباری خرید کتاب ویژه بخش مجازی سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برای سازمان‌ها و نهادها از امروز (چهارشنبه ششم اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲) آغاز شده و متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌نام به سامانه bon-org.tibf.ir مراجعه کنند.

همچنین در بخش مجازی سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران امکانی فراهم شده تا سازمان‌ها و نهادهای مختلف برای افراد سازمان یا نهاد خود یارانه اعتباری خرید کتاب ویژه این نمایشگاه را تهیه کنند.

یارانه اعتباری خرید کتاب روی کد ملی اشخاص شارژ خواهد شد و این یارانه صرفاً در بخش مجازی سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران قابل استفاده خواهد بود و اولویت با سازمان‌ها و نهادهایی است که درخواست خود را زودتر ثبت کنند.

سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ۲۰ تا ۳۰ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ در مصلی امام خمینی‌(ره) و همزمان به‌صورت مجازی در ketab.ir برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

true
true
ثبت‌نام دریافت یارانه خرید از نمایشگاه کتاب آغاز شد
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true